• +90 (850) 474 49 33 Bizi arayın!
  • info@konforcammetal.com Bize e-posta gönderin!
  • Adresimiz Horozluhan Mh. Güvenilir Sk. No:112 Selçuklu / Konya

Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda
FİRMAMIZ HAKKINDA

KONFOR CAM-METAL

Konfor Cam Metal olarak Konya’da endüstriyel, ticari veya ferdi kullanım alanlarınız için hizmetini sağlamış olduğumuz alüminyum doğrama, cam balkon sistemleri ve dış cephe kaplama sektörlerinde meydana gelen tüm gelişmeleri yakından takip eden ve müşterilerine teknolojinin getirdiği en son imkanları sunan işletmemiz; kaliteli hizmeti estetik sunumla birleştiren anlayışıyla birçok kurumsal firmayı barındıran geniş bir portföye sahiptir.

Sektörde yapmış olduğumuz geniş çaptaki araştırmalarla daima ortaya konulan yenilikleri öğrenmeye açığız ve öğrendiğimiz yenilikleri senkronize şekilde uygulama çabası içerisindeyiz. Böylelikle, uygulamaların entegre edildiği farklı mekanlara yönelik çözüm önerileriyle estetik ve mimari açıdan tamamıyla sizlerin beğenisini yakalamaya çabalıyoruz. Kurumsal stratejiler yürüten ve tüm ilerlemelerini bu şekilde gerçekleştiren firmamız, gerçekleştirdiği tüm projelere aynı disiplin ve ciddiyetle yaklaşmış; modernite ve kalite gibi özelliklerinden hiçbir surette ödün vermemiştir.

Vermiş olduğumuz kurumsal ve geniş yelpazedeki hizmetlerde, sizlere özgü ortaya koyduğumuz çözümcül yaklaşımlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmayı arzu ederseniz, dilediğiniz her an satış ekibimizden kapsamlı bilgi alabilirsiniz. Siz kıymetli müşterilerimize her daim yardımcı olmaktan sonuna kadar memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz. Firmamızla iletişime geçmekten uzak durmayıp müşteri odaklı yaklaşımımıza yakinen tanıklık etmenizi tavsiye ederiz.